O nás

Poznejte blíže Energy-com

My z Energy-com jsme Váš spolehlivý partner v odvětví alternativních topných systémů, které vyžadují různé nároky na topení. Naše topné lišty sjednocují nejrůznější výhody od energetické účinnosti přes zdravotní aspekty až po estetiku. Naše společnost si klade za cíl nabízet Vám úspornější, zdravější a především výhodnější způsob vytápění a to pomocí topných lišt Energy-com.

Kdo jsmeInovativní topné systémy – Energy-com mohou těžit z mnohaletých zkušeností

Zakladatelem společnosti Energy-com je Franz-Josef Schrapper. Ten se svými mnohaletými pracovními zkušenostmi topenáře položil v roce 2007 základní kámen našeho podnikání. Jako topenář zná Schrapper výhody a nevýhody různých druhů vytápění, proto dokázal využít kladné vlastnosti sálavého tepla a obohatit tak trh o svou inovaci. Již v roce 1970 rozvinul svou myšlenku, když představil v Německu svůj první prototyp lištového vytápění, které nechal následně zapsat jako užitný vzor.

Nyní je lištové topení dostupné i v České Republice v zastoupení společnosti B64.

schrapper-stuttgart1

Topné lišty vyrobené v Německu

Aktuálně naše produktové portfolio obsahuje nejrůznější varianty topných lišt, díky nimž dokážeme uspokojit nejrůznější požadavky zákazníka. Abychom Vám mohli zajistit dlouhodobě spolehlivý systém vytápění, necháváme naše topné lišty vyrábět v Německu. Zkušenost s topnou technikou v kombinaci s německou kvalitou umožňují nabídnout Vám na mnoho let efektivní, komfortní a zdraví prospěšné teplo.

Naše vizeDlouhá životnost

Energetická účinnost je vnímána mnoha spotřebiteli nejen kvůli finanční úspoře. Alternativní topné systémy jsou zajímavé především pro jejich levnější provoz, ale nižší spotřeba energie je také důležitá z hlediska udržitelnosti. Ochrana životního prostředí, neplýtvání zdroji a dlouhá životnost jsou důležité aspekty, které nejen spotřebitel, ale také my jako společnost, bereme vážně. Jsme si vědomi naší zodpovědností k životnímu prostředí i nastávajícím generacím, proto jsme se specializovali na vývoj inovativních topných systémů, které jsou v souladu s trvalou udržitelností.

Vaše poptávka

Vzbudili jsme Váš zájem? Chcete se dozvědět více o naší činnosti, našich topných lištách nebo o našich referencích? Pak nám zašlete nezávazný dotaz, nebo individuální poptávku.

Vyplňte jednoduše formulář vpravo a my se Vám ozveme zpět. Můžete nás kontaktovat také přes e-mail h.schrapper@energy-com.de nebo telefonicky v našich úředních hodinách. Naši pracovníci Vám také rádi poradí během osobní schůzky a budou Vám k dispozici.

    [wpcaptcha wpcaptcha-40]


    údaje označené * musí být vyplněny.