Návod k montáži

Návod k montáži

Celá konstrukce je připevněna na zeď pomocí hliníkové základové lišty (zadní díl) zakryté 2 mm silnou clonou (přední díl) s práškovou úpravou. Topná lišta je k dostání v různých modelových provedeních. Například elektrická topná lišta může zajišťovat příjemné teplo v obývacím prostoru v různých variantách. Za tímto účelem jsme vybrali ideální variantu pro domácí podmínky, jež se pohybuje v rozmezí od 125 do 575 wattů.

Montáž topných lišt je velice jednoduchá, což umožňuje mimo jiné jejich snadnou instalaci také ve starších nebo památkově chráněných budovách. Není potřeba zasahovat do zdí ani nijak stavebně upravovat Vaše prostory. Elektrická topná lišta bývá obvykle připojena přes bezdrátové dálkové ovládání k pokojovému termostatu, čímž je regulována požadovaná teplota v místnosti.

Pro optimální instalaci je možné na vyžádání dodat vybranou lištu v libovolné délce (<2500 mm) přímo na míru.

Grundrisse mit Montageskizze

Návod k montáži pro teplovodní topné lišty

Montáž topných lišt je velice jednoduchá, což umožňuje také jejich snadnou instalaci ve starších či památkově chráněných objektech. Pro více informací o montáži teplovodních topných lišt klikněte zde.

Návod k montáži pro elektrické topné lišty

Montáž topných lišt je velice jednoduchá, což umožňuje také jejich snadnou instalaci ve starších či památkově chráněných objektech. Pro více informací o montáži elektrických topných lišt klikněte zde.