Technologie & napájení

Teplovodní lišty v detailu

Hloubka: 30 mm
Výška: 160 mm

Základový panel a clona sestávají z 2 mm silného hliníku s vysoce kvalitním práškovým povlakem. Standardní barva je čistě bílá (RAL 9016), přičemž ostatní barvy celého RAL spektra jsou k dostání na přání zákazníka. Teplovodní element je tvořen dvěma nad sebou uspořádanýma měděnýma trubkama s průměrem 15 milimetrů a tloušťkou stěny 1 mm. Tepelně vodivé prvky představuje 0,2 mm silné lichoběžníkové žebrování, které je nalisováno právě na teplovodní měděné trubky. Pro tyto komponenty používáme výhradně měď, neboť ta má obzvláště výbornou tepelnou vodivost. Při kontinuální délce větší než 15 m je vyžadováno použití spojek mezi trubkami. Ty jsou samozřejmě součástí našeho příslušenství.

energy-com

Znázornění výkonu

Údaje o výkonu

40°C

88 watt/bm

45°C

105 watt/bm

50°C

142 watt/bm

55°C

150 watt/bm

60°C

178 watt/bm

Energy-com topné lišty jsou vyráběné v Německu a vyznačují se prvotřídní kvalitou použitých materiálů, vysokou úsporou energie a jednoduchou montáží.  Zadní a přední díly jsou vyrobené z 2 mm hliníku s kvalitní práškovou úpravou (základní standardní barva je RAL 9016 – čistě bílá). Topný díl se skládá ze dvou měděných trubek o průměru 15 mm a tloušťce 1 mm a k nim nalisovaných topných lamel o tloušťce 0,2 mm. Měď je pro tento účel zvláště vhodná, neboť má výborné tepelně-vodivé vlastnosti. Topné lišty jsou dodávány v šesti standardních tvarech profilu o výšce 150 – 300 mm, hloubce 30 – 60 mm a délce 2500 mm a mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly požadované velikosti. Spoje jsou vyrobeny standardním pájením, lisování či použitím spojek.

Průtok a tlaková ztráta

Tlaková ztráta

Systém má maximální pokles tlaku 0,4MPa. Nejdelší možný topný okruh u vodního systému je 14 běžných metrů a 20 běžných metrů přívodu. Celkem 34 běžných metrů. Prokázáno při 68 běžných metrech 0,4 bar: 68 běžných metrů = 0,01 bar/metr

Průtok

v = 0,75 m/sec

Vaše poptávka

Vzbudili jsme Váš zájem? Chcete se dozvědět více o naší činnosti, našich topných lištách nebo o našich referencích? Pak nám zašlete nezávazný dotaz, nebo individuální poptávku.

Vyplňte jednoduše formulář vpravo a my se Vám ozveme zpět. Můžete nás kontaktovat také přes e-mail h.schrapper@energy-com.de nebo telefonicky v našich úředních hodinách. Naši pracovníci Vám také rádi poradí během osobní schůzky a budou Vám k dispozici.

    [wpcaptcha wpcaptcha-40]

    údaje označené * musí být vyplněny.