Dokončené projekty

Naše reference

Objevte naše rozmanité reference v oboru energetické úspory a sanace starých budov.

Naše reference v různých oblastech

Ať už se jedná o obytné nemovitosti, průmyslové budovy, kostely, tělocvičny nebo veřejné budovy, díky různým verzím s rozmanitým příslušenstvím jsou topné lišty flexibilním systémem vytápění, který může být instalován v téměř každé místnosti či budově. Tyto topné lišty lze využít při plánování nových budov, energetické modernizaci, ale také při rekonstrukci starých budov.

V koupelně, WC a dalších vlhkých místnostech jsou topné lišty významným pomocníkem v boji proti plísním a zvýšené vlhkosti. Také ve schodištích a jiných stavebně náročných prostorách umožňují jednotlivé moduly přesné napasování do každého prostoru. Samozřejmě jsou topné lišty Energy-com vhodné také pro sportovní haly, různé sály a veřejné budovy s cílem zajistit rovnoměrné a ekonomicky výhodné vytápění. Také při renovaci kostelů se naše topné lišty osvědčily. I chaty a obytné vozy se nechají vybavit topnými lištami díky jejich flexibilnímu umístění s minimálním úsilím.

Instalace přes omítku je možná. Stejnětak se lišty nachají zabudovat i do spodních částí nábytku. Pod oknem nijak nezabírají odstavnou plochu. V prostoru vyšších oken před balkonem nebo terasou jsou obzvláště vhodným řešením k zabránění kondenzace na oknech. Podlahová topná lišta je zas vhodná do prostoru před posuvnými dveřmi, neboť je instalována v jedné rovině s podlahou.

Nechte se přesvědčit o všestranném využtí našich topných lišt a nahlédněte do našich bohatých referencí.

energy-com-anwendungsbereiche-flur-gross

Podlahy a schodiště

Anwendungsbereiche

Pod venkovními dveřmi

energy-com-anwendungsbereiche-kueche-gross

Kuchyně

energy-com-anwendungsbereiche-bad-gross

Koupelny

energy-com-anwendungsbereiche-sporthalle-gross

Sportovní haly

energy-com-anwendungsbereiche-boden-gross

Zabudované v podlaze

energy-com-anwendungsbereiche-denkmalschutz-gross

Památkově chráněné budovy